• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-6488-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

گل‌محمدی: چنین فعالیت‌های اقتصادی بدون هزینه، انگیزه و انرژی‌مان را افزایش می‌دهد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است موضوعات اقتصادی سبب می‌شود تا انگیزه او و شاگردانش بیشتر شود.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی در مراسم افتتاح طرح سامانه باشگاه وفاداری تراکتورسازی اظهار کرد: موضوعات اقتصادی خوبی در این جلسه مطرح شد که من را به آینده امیدوارتر کرد تا بتوانیم باانرژی بیشتری به کارمان ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی که در کنار مصطفی آجورلو در این برنامه حضور یافت. وی ضمن تشکر از فعالیت های اقتصادی باشگاه افزود: سال هاست که مشکلات اقتصادی در این باشگاه وجود داشته اما اینگونه طرح ها اگر به مرحله اجرا برسد می تواند مشکلات را رفع کند. این طرح‌ها بایستی عملیاتی شود تا بتوانیم استفاده لازم را از آن داشته باشیم. برای من به واقع این طرح بسیار دلگرم کننده و امیدوار کننده بود و به ما قوت قلب داد. فکر می کنم روزنه مناسبی است که می تواند موجب حل مشکلات باشگاه شود.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من معتقدم این طرح می‌تواند موفق باشد و مورد استقبال قرار گیرد و همه هواداران  باید از این طرح بهره مند شوند و استفاده لازم را ببرند. فکر می کنم ابتدا باید چنین طرح خوبی را به درستی معرفی کنیم تا هوادار هم همراهی کند. این خیلی خوب است که چنین طرحی فعال شود و هوادار از این مسیر بدون پرداخت هزینه ای به باشگاه خودش کمک کند، همچنین از تخفیف های گوناگون استفاده کند و فکر می کنم هواداران نیز از چنین طرحی استقبال می کنند. انتظار ما هم این است که هوادار در چنین موقعیت هایی حامی باشگاه باشد، به‌خصوص در این طرح که قرار نیست هزینه ای پرداخت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: