• یکشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-1086-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

راه‌اندازی سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی در آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز


معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز، از راه اندازی سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی در آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه خبر داد . 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، دکتر محمد مقدم واحد در این ارتباط گفت: با راه اندازی سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی و پذیرش آنالیز (LABLEAD) در آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز تمام مراحل پذیرش نمونه از مشتری، بررسی فنی، توزیع نمونه و انجام آزمایش، ارایه نتایج به مشتری، ارائه فاکتور، اخذ گزارش و ... از طریق سامانه مذکور انجام گرفته و تمام آزمایشگاه های زیرمجموعه آزمایشگاه مرکزی به این سامانه متصل می شوند . 

وی در ادامه گفت: مدیریت ارتباط با مشتری، اطلاعات پایه آزمایشگاه، مدیریت سازمان و پرسنل، تضمین کیفیت، مدیریت نگهداری و تعمیرات و کالیبراسیون و مدیریت انبار از جمله برخی از امکانات این سامانه است . 

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز، تصریح کرد: مراجعین می توانند بعد از ورود به وب سایت آزمایشگاه مرکزی به نشانی 
http://central-lab.tabrizu.ac.ir/fa  از طریق منوی "ثبت نام متقاضی جدید" در سامانه ثبت نام کرده و سپس از طریق منوی "سامانه پذیرش آنالیز" وارد سامانه شده و درخواست های خود را ثبت و پیگیری نمایند . 

همین گزارش حاکی است: آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز در سال 1391 به منظور ارایه سرویس به تمامی نقاط کشور با تلاش در جهت متمرکز نمودن و ساماندهی امکانات و تجهیزات پیشرفته مورد نیاز رشته های مختلف، بهره وری بهینه از امکانات موجود ، صرفه جویی در هزینه کرد پروژه ها، انجام پژوهش ها در مسیری با حداقل چالش ها، امکان بهره وری از داده ها در آینده، ایجاد ارتباط بیشتر در بین پژوهشگران و انتقال اطلاعات، دسترسی اعضای هیات علمی، پژوهشگران و دانشجویان به فضاها و امکانات پژوهشی و پرهیز از انحصاری شدن دستگاه ها و تجهیزات موجود ایجاد شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: