• چهارشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-2085-5
  • خبرنگار : 1171
  • منبع خبر : ----

فرهنگی عنوان کرد:

تبعید برخی کارمندان تعدادی از ادارات تبریز پس از انتخابات ریاست جمهوری!


نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه بعد از انتخابات ریاست جمهوری، برخی از کارمندان ادارات که طرفدار یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری بود، تبعید شده‌اند که این روش، روش کشورهای عقب مانده است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمد حسین فرهنگی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تبریز با اشاره به برخی قوانین جدیدالتاسیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به دلیل تمرکز بیش از 50 درصد جمعیت استان در تبریز، طبیعی است که 50 درصد از اعتبارات استانی به تبریز اختصاص یابد. 
  
وی گفت: دستگاه های دولتی استان نیز در توزیع اعتبارات، میزان جمعیت شهرستان‌ها را در نظر داشته و متناسب با تعداد جمعیت، اعتبارات لازم را تخصیص دهند. 
  
به گفته وی بر اساس قانون، شورای برنامه‌ریزی استان، حق دخالت در تصمیمات کمیته برنامه‌ریزی شهرستان را ندارد و آقای فرماندار این موضوع را در صورت نیاز به استانداری هم مکاتبه کنند. 
  
 نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت استفاده بیش از پیش از قیر رایگان برای بهسازی و مقاوم سازی جاده‌های استان عنوان کرد: در قانون بودجه، بیش از چهار میلیون تن قیر رایگان پیش بینی شده که این میزان می تواند بسیاری از نیازها را رفع کند. وزارت راه  و شهرسازی نیز اگر قیر رایگانی در دستش بماند را نیز به استان ها بدهد. 
  
فرهنگی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: متاسفانه بعد از انتخابات ریاست جمهوری، برخی از کارمندان ادارات که طرفدار یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری بود، تبعید شده‌اند. 
  
وی با بیان اینکه این شیوه برخورد، ویژگی کشورهای عقب مانده است، ادامه داد: این روش‌ها دیگر کارآیی ندارند و انتقام گیری، روش و منش کشورهای عقب مانده است. 
  
گفتنی است پس از این اظهارات فرهنگی، شهرتی فر، فرماندار تبریز نیز گفت: «همه می دانیم که  برنده اصلی این دوره از انتخابات با فرماندهی فرمانده کل قوا، تمامی نظام و مردم به دلیل مشارکت حداکثری بودند. سلایق سیاسی در جای خود محترم است ولی اگر مصداقی در این مورد وجود دارد، اعلام کنید که برخوردهای لازم را با آنان انجام دهیم.»

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: