• جمعه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-1285-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

امینی:

اولویت اول جهان اسلام آزادی قدس شریف است


نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت اول جهان اسلام آزادی قدس شریف از دست ر‍‍‍زیم کودک‌کش اسرائیل، بازگشت تمامی آوارگان فلسطینی به کشور خود و تشکیل یک کشور اسلامی در فلسطین است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سید حمزه امینی در سخنرانی مراسم روز جهانی قدس در هشترود خاطرنشان کرد: ما ملت ایران اسلامی به همراه دیگر مسلمانان جهان از سازمان ملل می‌خواهیم که مانع شهرک‌سازی یهودی نشین در اراضی فلسطین شوند و حدأقل این وظیفه خود را به درستی انجام داده و آلت دست استکبار جهانی و اسرائیل غاصب نشوند. 
  
وی افزود: دشمن می‌خواهد به بهانه‌های مختلف در میان مسلمانان تفرقه افکنی کند و از برهم زدن نظم و اتحاد آنان بهترین نتیجه را بگیرد و ملل اسلامی را تضعیف کند، در این مورد تا حدودی موفق عمل کرده است؛ به طوری که توانسته  حکومت آل سعود را برای جنگ با سایر ملت‌های مسلمان ترغیب کند. 
  
وی ادامه داد: همه کشورهای دنیا این مسئله را به خوبی درک کرده‌اند که آمریکا و اسرائیل دشمن درجه یک بشریت است و برای جان و مال انسان‌های دیگر که در سایر کشورها زندگی می‌کنند، هیچ ارزشی قائل نیست.  
  
وی اظهار کرد: حکومت آل سعود به نوکر حلقه به گوش استکبار تبدیل شده و با حمایت مالی داعش مسلمانان منطقه از جمله عراق، یمن، سوریه و دیگر مسلمانان را به خاک و خون می‌کشد، ولی باید این را بداند که حکومت جمهوری اسلامی ایران پشتیبان دائم ملت‌های مظلوم و ستمدیده است و سیلی محکمی را به گوش مستکبرین خواهد زد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: