• یکشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-890-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

انتقاد نماینده مردم اهر از کم توجهی مسئولان به معضل بیکاری

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از کم توجهی مسئولان به معضل بیکاری و عدم اشتغال جوانان این شهرستان انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، بیت اله عبدالهی در جمع خیرین شهرستان اهر، معضل بیکاری جوانان را یکی از معضلات مهم و اساسی این شهرستان عنوان کرد و افزود: کم توجهی مسئولان به معضل بیکاری و عدم پیگیری جدی برخی طرح ها این مشکلات را دو چندان کرده است.

وی گفت: با گذشت سه سال از آغاز عملیات اجرایی کارخانه آهک هیدراته در اهر متأسفانه نه تنها هیچ پیشرفتی نداشته بلکه به حال خود رها شده است که این امر نشان از کم توجهی برخی افراد دست اندرکار در این پروژه می باشد که اراده لازم برای اجرای این پروژه مهم را نداشته و ندارند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه سیستم بیمار اداری و عدم حمایت اصولی از سرمایه گذاران باعث شده که علاقه مندان به سرمایه گذارای به جهت مشکلات دست و پاگیر اداری رغبتی برای سرمایه گذاری نداشته باشند و باید در رفع این مشکل تمام تلاش های خود را انجام دهیم.

وی به پتانسیل های غنی منطقه ارسباران و خصوصاً شهرستان اهر در بخشهای معدن، صنعت و کشاورزی اشاره کرد و گفت: این منطقه قابلیت های لازم برای توسعه بخش کشاورزی را دارد و با تقویت و توسعه زیرساختهای این بخش می توان علاوه بر توسعه دارد و انتظار داریم مسئولین دست اندرکار اقدامات عملی در جهت توسعه بخش کشاورزی انجام دهند.

عبدالهی با اشاره به حادثه خیز بودن جاده اهر – تبریز اتمام هرچه سریعتر بزرگراه اهر – تبریز را یکی از نیازهای اساسی و ضروری منطقه ارسباران در جهت پیشرفت و توسعه و رونق آن اعلام کرد و افزود: متأسفانه عدم اختصاص اعتبار لازم و کافی و قول مسئولین ارشد کشوری در اتمام این پروژه تا اخر سال 95 این امر محقق نشده و موجبات نارضایتی مردم منطقه را فراهم کرده است.

وی گفت: به جهت شرایط آب و هوایی ویژه منطقه و کم بودن فصل کاری انتظار داریم مسئولین دست اندرکار با تدبیر مناسب این پروژه را شبانه روزی کنند تا بتوانند در پایان سال این بزرگراه را به بهره برداری برسانند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: