• پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-9388-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

ایران‌پوریان: با این بضاعت رتبه‌مان باید دو رقمی می‌شد/ آجرلو را ندیده‌ایم

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی از عملکرد این باشگاه در نیم‌فصل دوم انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، محمد ایران‌پوریان مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی پس از آخرین دیدار این تیم در لیگ برتر اظهار کرد: کدام تیم با از دست دادن بازیکن در نیم‌فصل قهرمان شده است که ما تیم دوم باشیم. با وضعیتی که ما داشتیم رتبه‌مان باید دو رقمی می‌شد. بازیکنان ما با مصدومیت یک نیم‌فصل را بازی کردند. من با وجود مصدومیت خطرناکی که داشتم تمام نیم‌فصل دوم را بازی کردم در صورتی که تنها با سه هفته استراحت به شرایط آرمانی می‌رسیدم.

وی ادامه داد: همه ناراحت و شاکی هستند. من از پنج سال پیش از باشگاه طلب دارم اما حرفی نزدم زیرا دلم برای هوادارها می‌سوزد؛ هواداری که دلش به گرفتن جام خوش است.

ایران‌پوریان افزود: سرمربی تیم نگذاشت که صحبت کند تا آرامش تیم حفظ شود. امسال یک هزاری هم نگرفته‌ایم آن وقت آن آقا پشت حرف مردم قایم می‌شود. من از بشری ترس ندارم اما خواهش می‌کنم با شعار خود را پنهان نکنید و از تیم حمایت کنید. قهرمانی در جام حذفی کمترین کاری است که می‌توانیم برای این هوادار انجام دهیم.

وی درباره حضور آجرلو در ورزشگاه اظهار کرد: می‌گویند این دو، سه هفته به ورزشگاه آمده‌اند اما ما این آقا را ندیده‌ایم. نه این بازی و نه بازی‌های قبل.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: