• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-23714-5
  • خبرنگار : 1181
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز خبر داد

شهرک خاوران در آستانه تکمیل زیرساخت‌ها و شبکه‌های خدماتی


شهردار تبریز از تکمیل زیرساخت‌ها و شبکه‌های خدماتی و ارتباطی شهرک خاوران خبر داد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، صادق نجفی در بازدید از برنامه‌های عمرانی خاوران با بیان این مطلب اظهار داشت: با اضافه‌شدن شبکه آبرسانی به این شرکت، در روزهای آتی، زیرساخت‌های آب، برق، گاز و تلفن خاوران تکمیل شده و روند توسعه عمران و حیات شهری در این شهرک تازه‌تاسیس با شتاب بیشتری پیگیری می‌شود. 
  
وی یادآور شد: زمستان سال گذشته با همکاری شرکت گاز استان شاهد اتصال شهرک خاوران تبریز به شبکه سراسری گاز شهری، با نصب و راه اندازی ایستگاه تقلیل فشار TBS بودیم و خرسندیم که به فاصله کمی از این مهم، شهرک خاوران با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان، در آستانه بهره مندی از شبکه آبرسانی سراسری قرار گرفته است. 
  
شهردار تبریز، شهرک خاوران را نماد توسعه اصولی و زیربنایی عنوان کرد و افزود: زیرساخت‌های خدماتی، شبکه‌های ارتباطی و فضاهای عمومی در این شهرک، با همراهی بخش‌های مختلف استانی، با شتاب تمام پیگیری می‌‌شود که نوید ارزشمندی برای چشم‌انداز توسعه شهر است.  
  
نجفی یادآور شد: ۳۰۰ قطعه مسکونی، تجاری، فرهنگی، مذهبی و فضای‌سبز در این شهرک، با آماده‌سازی ۵۵ هکتار از اراضی آن،  مهیای اجرای ساخت‌‌وسازهای متناسب با کاربری‌های مصوب شده است که نقش کارساز در شتاب برنامه‌های اجرایی این شهرک خواهد داشت. 
  
وی پروژه مرکز همایش‌‌های بین‌المللی تبریز را عامل مهم در روند پیشرفت شهرک خاوران خواند و افزود: در ماه‌های آتی، با بهره‌برداری از این مجموعه نفیس، شاهد افزایش چشمگیر ارتباطات و مراجعات به شهرک خاوران خواهیم بود که این امر، عامل مضاعف دیگری در حضور سرمایه‌گذاران، رونق ساخت‌و‌ساز‌ها و افزایش فضاهای جذاب در این منطقه خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: