• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-18814-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

بیگی در گفت‌وگو با ایسنا:

مردم باید انتخابات شورا را جدی بگیرند


نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه ی شهر و روستا در گرو انتخاب صحیح و اصلح مردم است، گفت: مردم باید انتخابات شورا را جدی بگیرند و انتخابی صحیح با آگاهی کامل ازآثار عملکرد گذشته و سوابق کاندید های شورا انجام دهند . 
  
احمد بیگی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه آذربایجان‌شرقی در خصوص اهمیت انتخابات شورای شهر و روستا اظهار کرد: بر اساس قانون اساسی شورای شهر و روستا بخشی از کار حکومت را انجام می دهند و با توجه به اینکه شورای شهر با رای مردم تعیین می‌شود و آثار تصمیمات شورا نیز زندگی مردم را تحت تاثیر قرار می‌دهد، از این رو باید با این موضوع با حساسیت زیادی برخورد کرد . 
  
وی با تاکید بر اینکه، اعضای شورا در مدیریت منابع شهری تصمیم‌گیرنده و دخیل هستند، بیان کرد: هر قدر که شاخص‌های اقتصادی و شهری برای رفاه زندگی مردم ارتقا یابد، در نتیجه آرامش بیشتری در زندگی مردم حاصل می‌شود . 
  
نماینده‌ی مردم شهر تبریز، آذرشهر و اسکو با بیان اینکه مردم باید اعضای شورا را متناسب با اولویت‌های خود و جهت توسعه ی عدالت انتخاب کنند، افزود: وقتی اعضای ناسالم در شورای شهر فعالیت می‌کنند در نتیجه‌ آثار بد عملکردشان، زندگی مردم را تحت تاثیر قرار می ‎ دهد . 
  
وی توصیه کرد: مردم با انتخاب درست خود، اعضای امین و سالم شورا را برای توسعه‌ی شهر خود از قبیل خدمات و رفاه عمومی تعیین کنند . 
  
وی  با بیان اینکه در دوره‌های قبلی مردم انتخابات شورا را جدی نمی گرفتند، افزود: با گذشت زمان مردم به اهمیت انتخاب فرد اصلح برای توسعه ی شهر و ارتقای رفاه عمومی پی بردند، چرا که بودجه ی شهرداری برابر با سه هزار میلیارد تومان است و اگر سیاست گذاری این بودجه به نحو احسن انجام شود توسعه شهر را در پی خواهد داشت .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: