• یکشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-1890-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

فرماندار اهر:

لیست منتشر شده در خصوص تأیید یا رد صلاحیت کاندیداهای شورا صحت ندارد

فرماندار اهر گفت: لیست انتشار یافته در فضای مجازی، در خصوص تأیید یا رد صلاحیت کاندیداهای ثبت نامی برای شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان را غیر واقعی خواند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سید محمد عابدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هیچ یک از لیست‌های منتشر شده در فضای مجازی مورد تأیید این فرمانداری نبوده و صلاحیت‌ها و رد صلاحیت ثبت نام شدگان دوم اردیبهشت به صورت قانونی منتشر و به افراد ثبت نام کننده اعلام می‌شود. 
  
وی تأکید کرد متأسفانه برخی افراد آگاهانه یا ناآگاهانه با دامن زدن به اینگونه شایعات، سعی در مشوش کردن افکار عمومی دارند که در این خصوص با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

عابدی هرگونه تبلیغات زودرس انتخاباتی کاندیداها در فضای مجازی و سایر مجالس و محافل عمومی را غیر قانونی اعلام کرد و افزود: این گونه تخلفات از سوی مراجع ذیربط رصد می‌شود. 
  
وی همکاری بین هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی را در این شهرستان مطلوب عنوان کرد و گفت: با برگزاری یک انتخابات سالم شاهد حضور پرشور و حماسی مردم خواهیم بود. 
  
عابدی از برگزاری انتخابات شوراها به صورت الکترونیکی برای اولین بار در این شهرستان نیز خبر داد. 
  
 وی گفت: برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان اهر تعداد 741 نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 725 مرد و  16 زن می‌باشد و در خود شهر اهر نیز تعداد ثبت نام کنندگان 114 نفر می‌باشد که از میان آن‌ها 105 نفر مرد و 9 نفر زن می باشند. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: