• شنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-11788-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

کاظمی: زورمان به پرسپولیس نمی‌رسید

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: ما زورمان همین بود و پرسپولیس از نظر مهره و نفرات بسیار بهتر از ما است.

به گزارش ایسنا، فرهاد کاظمی در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: امروز تلاش بازیکنانم خوب بود. تیم ما حتی در نفراتی که باید در زمین می‌چید، دچار کمبود بود و بیش از این از بازیکنانم انتظار نداشتم چرا که تلاش  خودشان را انجام دادند. تماشاگران هم امروز حمایت خوبی از ما انجام دادند و از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم. تیم پرسپولیس بسیار بهتر از ما بود و موقعیت‌های خوبی هم داشتند.

وی خاطرنشان کرد: داور بازی هم امروز بسیار خوب کار کرد و به نظرم پنالتی که برای پرسپولیس گرفت، صحیح بود و حتی باید بازیکن ما را اخراج می‌کرد چون لزومی نداشت که بازیکن ما در آن منطقه خطا کند.

وی خاطرنشان کرد: ما آینده‌ای برای تیم‌مان در لیگ برتر نمی‌بینیم و اگر دو بازیکن از پرسپولیس در ترکیب تیم ما بودند، می‌توانستیم بسیار بهتر از این ظاهر شویم.

وی افزود: من آدم انتقادپذیری هستم. همیشه هم دست به قلم‌های اردشیر لارودی را در روزنامه‌اش می‌خواندم. اکنون هم اگر کسی از من انتقادی داشته باشد قبول می‌کنم. به من بگویند تیمت ضعیف بود می‌پذیرم.

کاظمی در پاسخ به این سوال که چرا حمیدرضا علی‌عسگر فرصت تک به تک را به گل تبدیل نکرد گفت: این سوال در شأن شمای خبرنگار نیست که از من می‌پرسید زیرا فنی نیست. این نظر شخصی شماست. باید بگویم مسی و نیمار هم فرصت گلزنی از دست می‌دهند. هیچ کس نمی‌تواند بگوید آن‌ها چرا فرصت گلزنی را به گل تبدیل نکردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همه نسبت به تیم متعصب هستند حتی امروز تدارکات تیم هم گریه می‌کرد. حتی زمانی که سنگ می‌زدند هم می‌گفتند باید سنگ بخورید نه اینکه گل بخورید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: