• پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-5485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

افتتاح دفتر صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه شهید مدنی تبریز؛

جبارزاده: آذربایجان‌شرقی ظرفیت مناسبی برای طرح‌ها و ایده‌های سیاست‌ خارجه دارد

با حضور معاون کنسولی وزیر امور خارجه دفتر صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه شهید مدنی تبریز افتتاح شد.

به گزارش  ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، استاندار آذربایجان‌شرقی، در آیین افتتاح دفتر صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه شهید مدنی تبریز اظهار کرد: با افتتاح این دفتر شاهد یک قدم مثبت در مسیر جذب گردشگر خواهیم بود که با سهولت تردد به تبریز، مسافران از 180 کشور دنیا به استان سفر خواهند کرد.

اسماعیل جبارزاده  اضافه کرد: بنده از همه کسانی که تهیه مقدمات این کار مهم را بر عهده گرفتند، به خصوص معاونت کنسولی وزارت امور خارجه تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی یادآور شد: وزارت امور خارجه هر برنامه و ایده‌ای را که بخواهد  در استان آذربایجان‌شرقی اجرا کند، آماده همکاری هستیم، استان ما به عنوان یک استان پیشرو در امر اقتصاد مقاومتی ظرفیت مناسبی برای طرح‌ها و ایده‌های سیاست‌ خارجه دارد.

جبارزاده اضافه کرد: برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی هر آنچه که وزارت امور خارجه بخواهد به عنوان نشست، کنفرانس و همایش‌های ملی و بین المللی برگزار کند، مدیریت استان آماده میزبانی از چنین برنامه‌هایی خواهد بود.

وی فعالیت‌ها و اقدامات اداره کل فرودگاه‌های استان را در میزبانی و تردد سفرهای نوروزی قابل تحسین دانست و اضافه کرد:  فرودگاه شهید مدنی تبریز به عنوان اولین مکان برخورد مسافر با شهر تبریز، باید از جمیع استانداردهای لازم برخوردار باشد.

وی با اشاره به افتتاح دفتر صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه شهید مدنی تبریز گفت با افتتاح این مرکز، وزارت امور خارجه امکان افزایش جذب گردشگر را در این شهر افزایش داد و امکان بهره‌مندی بیشتر از فضای تبریز 2018 را محقق کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: