• چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-5285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار تبریز عنوان کرد:

پایان بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شورا در هیأت‌ اجرایی

رئیس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان تبریز اظهار کرد: بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرستان تبریز در هیأت‌ اجرایی انتخابات به پایان رسید.

رحیم شهرتی فر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی با اعلام این مطلب گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پس از ثبت‌نام از آن‌ها در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها و پس از استعلام از مراکز چهارگانه، از روز 17 فروردین ماه سال جاری در هیأت‌های اجرایی آغاز شده بود.

وی اضافه کرد:  براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، هیأت‌های اجرایی از امروز نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها را به هیأت‌های نظارت شهرستان و بخش اعلام می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیأت اجرایی  در حال تنظیم صورتجلسه بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز بوده که طی روزهای آتی در اختیار هیأت نظارت  شهرستان قرار خواهد گرفت، هیأت‌های نظارت شهرستان و بخش از روز جمعه (25 فروردین) تا روز چهارشنبه (30 فروردین) صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را  بررسی و به هیئت‌های اجرایی اعلام می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: