• دوشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-886-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی عنوان کرد:

تامین آرامش روانی دانش آموزان ابتدایی با حذف شبه کنکورها از مدارس


مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: هدف اصلی ما تامین آرامش روانی دانش آموزان ابتدایی با حذف شبه کنکورها از مدارس است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، جعفر پاشایی در اولین جلسه شورای معاونین در سال 96، عنوان کرد: تشکیل کلاس‌های جبرانی در مدارس برای جبران عقب ماندگی‌های درسی ضروری است. 
  
وی بر اهمیت اردیبهشت ماه برای نظام تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود: اردیبهشت ماه به عنوان فرصت طلایی برای برنامه ریزی دانش آموزان و مدیران مجموعه دستگاه تعلیم و تربیت جهت رسیدن به نتایج مطلوب در امتحانات خردادماه و کنکور محسوب می‌شود. 
  
پاشایی با بیان اینکه 30 فروردین ماه امسال جشنواره خیرین مدرسه ساز استان برگزار می‌شود، گفت: هماهنگی و همکاری با مجموعه عوامل دخیل برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر همایش الزامی می‌باشد. 
  
وی با بیان اینکه نظام اداری ما متمرکز است، افزود: در این راستا پیگیری امور از شهرستان‌ها برای تحقق اهداف و برنامه‌های مصوب شده لازم و ضروری است.
  
مدیر کل آموزش و پرورش استان بر حضور مستمر تمام کارکنان مجموعه در محل کار تاکید کرد و افزود: نظم وانضباط اداری و رسیدگی به ماموریت ها و مرخصی ها بایستی مد نظر مسئولان هر مجموعه قرار گیرد. 
  
وی تصریح کرد: رویکرد ما در مجموعه استان بر اساس سه محور عقلانیت برنامه محور، تکریم اخلاق محور و کیفیت مدرسه محور و در جهت تحقق اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت می باشد. 
  
پاشایی بر هماهنگی بین بخشی اشاره کرد و ادامه داد: عنصر اصلی حرکت ما کار و تلاش شبانه‌روزی، اراده و ایمان و استفاده از ظرفیت‌های موجود است. 
  
وی بر نظارت بر زیر مجموعه تاکید کرد و افزود: کمک، ارائه پیشنهاد، نظارت بر کار مجموعه و ایجاد انگیزه در کادر اداری برای پیشرفت امور مهم است. 
  
وی با اشاره به توجه شایان به آموزش و پرورش در  بودجه 96 ، اظهار کرد: ما بایستی بدنبال نگارش بودجه برای  آموزش وپرورش استان جهت رسیدن به اهداف مورد نظر باشیم. 
  
پاشایی در پایان جلسه بر فعال کردن ستاد کنکور در نواحی ومناطق استان تاکید کرد و افزود: هدف اصلی ما تامین آرامش روانی دانش آموزان ابتدایی با حذف شبه کنکورها از مدارس است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: