• یکشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 961-5087-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی خبر داد:

برگزاری ویژه‌برنامه «بیایید با کتاب رشد کنیم» در تبریز

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: مرکز فرهنگی هنری شماره 1 تبریز ویژه‌برنامه « بیایید با کتاب‌ها رشد کنیم » را با حضور کودکان و و نوجوانان برگزار کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، هادی یوسف زاده در این خصوص اظهار کرد: در این ویژه‌برنامه کودکان و نوجوانان ضمن آشنایی با روزجهانی کتاب کودک در جهان و ایران و شعار امسال آن یعنی، « بیایید با کتاب‌ها رشد کنیم » برنامه‌های مختلفی را اجرا کرد.

وی افزود: در این برنامه کودکان و نوجوانان متعهد شدند تا پایان سال تمام تلاش‌خود را در جهت رشد و بالندگی با تکیه بر کتاب و کتابخوانی به کار بسته و در روز جهانی کتاب سال آینده، احساسات خود را در این باره بنویسند.

یوسف زاده با بیان اینکه این ویژه‌برنامه با ساخت کارت پستال ویژه این روز ادامه یافت، افزود: این کارت پستال‌ها به اعضای جدید و دوستان اعضا برای جلب توجه آنها به اهمیت کتاب و کتابخوانی اهدا خواهد شد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: همخوانی شعار روز جهانی کتاب کودک بخش دیگری از این ویژه‌برنامه بود و همچنین از نوجوانان خواسته شد تا در چند جمله با بیان زیبا بنویسند که اگر بخواهند کتابی بنویسند، دوست دارند کتابشان حاوی چه مطالبی باشد. 

وی گفت: طرح مسابقه کتابخوانی با تکیه بر آمار و محتوا به صورت فصلی نیز برای اعضا مرکز تشریح شد تا اعضا مرکز با انگیزه بیشتری به مطالعه بپردازند. 

گفتنی است، روز جهانی کتاب کودک به مناسبت سالروز تولد « هانس کریستین اندرسن » نویسنده و پژوهش‌گر داستان‌های کودکان و نوجوانان نام‌گذاری شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: