• پنجشنبه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 961-4887-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

مدیر کل کانون پرورش فکری آذربایجان‌شرقی:

توجه به تولیدات داخلی کانون، اشتغال پایدار ایجاد می‌کند

مدیر کل کانون پرورش فکری آذربایجان‌شرقی با اشاره به نامگذاری سال 96 گفت: توجه به تولیدات داخلی کانون اشتغال پایدار ایجاد می‌کند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، هادی یوسف‌زاده با بیان این مطلب اظهار کرد: همچنان که شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می باشد، کانون پرورش فکری استان نیز در راستای تحقق آن گام برخواهد داشت، چرا که توجه به تولیدات داخلی کانون اشتغال مولد و پایدار ایجاد خواهد کرد.

وی در خصوص عنوان سال جاری نیز گفت: تحقق شعار سال و نامگذاری هایی که همه ساله در آغاز سال جدید توسط رهبر معظم جمهوری اسلامی صورت می گیرد، نیازمند فرهنگ سازی می باشد و در اثر این فرهنگ سازی است که منویات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال تحقق می‌یابد.
 
وی فعالیت های کانون پرورش فکری استان را در راستای تحقق شعار سال عنوان کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی که بر تولید داخلی تکیه کند بدون شک اشتغال را به دنبال خواهد داشت.

مدیر کل کانون پرورش فکری استان، خواستار توجه جدی به مساله فروش این محصولات برای کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی شد.

یوسف‌زاده ضمن تبریک حلول ماه رجب، موفقیت کانونی ها در سال جدید را آرزو کرد و گفت: سال 95 سالی سرشار از موفقیت برای کانون پرورش فکری استان بوده و این موفقیت ها و کامیابی ها را مرهون زحمات کلیه همکاران مخصوصاً همکاران مراکز فرهنگی هنری کانون است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: