• چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-7114-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی:

حوزه‌ی ارتباطات بخشی از زیرساخت توسعه‌ی کشور است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه حوزه‌ی ارتباطات بخشی از زیرساخت توسعه‌ی کشور است، بیان کرد: شرایط موجود در دنیا و در کشور ما نشانگر اهمیت و نقش مهم این حوزه است، سال گذشته نیز در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات ۱۰۰ هزار شغل ایجاد شده بود و بنده نیز شاهد بودم که جوانان شرکت هایی راه‌اندازی کرده و فعالیت هایی مختلفی را در این بخش انجام می‌دادند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمد صادق پورمهدی در آیین تودیع و معارفه‌ی مدیر شرکت مخابرات آذربایجان شرقی، ضمن قدردانی از زحمات شرکت مخابرات ایران، یادآور شد: وظیفه ی ماست از عزیزانی که در جهت خدمت رسانی به جامعه، تلاش کرده‌اند، به نمایندگی از مردم قدردانی کنیم و امید است که این تجلیل ها، موجب شود که افراد جایگزین، انگیزه و دلگرمی مضاعفی برای خدمت داشته باشند.

وی ادامه داد: اگر مدیر یک مجموعه اراده ی انجام کاری را بکند، بدون شک در انجام آن موفق خواهد بود، ما باید عهد ببنیدم برای توسعه و ارتقای کشور تلاش کنیم، چرا که تنها خدمات انجام شده و نام مدیران در اذهان می ماند، مردم نیز همواره زحمات آقای فرقانی را به یاد خواهند داشت.

وی با اشاره به اهمیت شعار سال نیز اظهار کرد: امسال سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" است، باید تلاش کنیم این شعار را محقق کرده و برنامه های دولت و مسئولان نظام را به سرانجام برسانیم، در سال گذشته نیز نرخ رشد اقتصادی، کنترل تورم و... به خوبی نشان داد که کشور ما به سوی بالندگی و پیشرفت حرکت می کند.

پورمهدی گفت: باید قدم‌های محکم تری در راستای تحقق شعار سال برداریم، امسال باید عزم بیشتری داشته و بتوانیم در اقتصاد و به ویژه تولید محکم تر حرکت کنیم، وزارت ارتباطات نیز می تواند کمک ویژه ای در این راستا بکند.

وی با تاکید بر فراگرفتن علم روز توسط افراد جامعه، بیان کرد: افراد باید به علم روز سوار شوند و با دانش و فناوری آشنا شده و به این حوزه اشراف داشته باشند، در غیر این صورت عقب خواهند افتاد.

وی با تاکید بر توسعه ی خدمات اینترنتی و مخابراتی، اضافه کرد: باید تلنگری به خومان بزنیم، هنوز پوشش موبایل و اینترنت در کشور، ضعیف تر از برخی کشورهای همسایه است، از این رو باید تلاش فراوانی در این راستا اعمال کنیم.

معاون عمرانی استاندار در پایان یادآور شد: از آقای یوسف شکوری، مدیر جدید شرکت مخابرات منطقه آذربایجان شرقی انتظار داریم با تجربه و دانش و همچنین اشراف خود بر مجموعه مخابرات، برنامه های تدوین شده را پیش ببرند، در این مسیر مدیریت ارشد استان نیز اعلام آمادگی و همراهی دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: