• دوشنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کتاب "اصول بازاریابی سیاسی" منتشر شد

کتاب "اصول بازاریابی سیاسی" منتشر شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، کتاب «اصول بازاریابی سیاسی»، تالیف دکتر علیرضا فضل زاده و دکتر محمدعلی متفکر آزاد، از اساتید دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز و محمدرضا انبیایی، دانش آموخته کارشناسی ارشد EMBA دانشگاه تبریز است که در ۹۶ صفحه تنظیم شده و انتشارات نور علم آن را منتشر کرده است.

بازاریابی، علمی است که طی چندین دهه گذشته توانسته است در بین صاحبان صنایع و محافل دانشگاهی جایگاه ویژه ای را کسب کند. علاوه بر این، در سه دهه اخیر، شاهد ورود بازاریابی به عرصه سیاست و قدرت نیز بوده‌ایم که مخالفان و موافقان خاص خود را دارد. مساله اینجاست که فضای رقابت کاندیداها، از یک سو هویتی سیاسی داشته و از سوی دیگر، با مفاهیم بازاریابی ارتباطی تنگاتنگ دارند. اما با این وجود، دانشی که بتواند مساله کاندیداها را در این فضای ویژه حل کند، کمتر دیده می‌شود.

بازاریابی سیاسی و تبلیغات سیاسی، به عنوان یک علم بین رشته‌ای برای پاسخ به نیاز فوق الذکر مطرح شده است. با این وجود به نظر می رسد این علم خصوصاً در کشور ما مورد کم توجهی واقع شده و در جوامع علمی دانشگاهی ناشناخته است.

گفتنی است؛ کتاب حاضر، تلاش کرده است تا بر پایه شالوده‌ای از پایان نامه‌ای با عنوان رتبه بندی ابزارهای موثر سنتی و نوین تبلیغات سیاسی در تصمیم گیری نخبگان، اصول بازاریابی سیاسی را جمع بندی و ارائه کند


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: