• چهارشنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9510-3390-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

بیش از 150 میلیارد ريال در طرح تحول نظام سلامت اهر هزینه شده است

فرماندار اهر در مراسم معارفه رئیس جدید بیمارستان باقرالعوم این شهرستان گفت: تاکنون در طرح تحول سلامت بیش از 150 میلیارد ريال در شهرستان اهر هزینه شده است.


به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سید محمد عابدی افزود: در طول سه سال گذشته بیش از 150 میلیارد ريال هزینه در بحث سلامت شهرستان هزینه شده است که رقم قابل ملاحظه ای می باشد.


وی، یکی از مهمترین برنامه های دولت دهم در بخش سلامت را رفع دغدغه های سلامت جامعه و شهروندان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید تدابیری اندیشیده شده که دغده بیمار موقع مراجعه به بیمارستان و مراکز بهداشتی فقط رنج بیماری باشد.


وی، مراقبت های بهداشتی و درمانی جامعه را یکی از وظایف مهم بخش های بهداشتی و درمانی عنوان کرد و گفت: ارتقاء سلامت و بهداشت یک جامعه می تواند باعث رضایتمندی مردم جامعه را فراهم نماید.


در پایان این مراسم از خدمات دکتر قره باغی رئیس سابق بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر تجلیل و بجای ایشان دکتر امین فرجامی متخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز که دارای بیش از 12 سال سابقه در زمینه پزشکی و دانشگاهی دارند با حضور فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان اهر و جمعی از مسئولین این شهرستان معرفی شد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: