• چهارشنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9510-31514-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان‌شرقی:

رانندگان درون شهری جهت عقد قرارداد انفرادی پرداخت حق بیمه به شعب تأمین اجتماعی مراجعه کنند

مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان‌شرقی گفت: رانندگان درون شهری، جهت ادامه بیمه پردازی خود، با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی نسبت به تبدیل قرارداد خود از گروهی به انفرادی اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، جعفر سمساری با اعلام این خبر افزود: رانندگان درون شهری که لیست و حق بیمه خود را به صورت گروهی از طریق کارگزاری‌های رانندگان درون شهری  به سازمان تأمین اجتماعی ارائه می‌کردند، تا پایان دی ماه فرصت دارند تا با مراجعه به شعب تابعه نسبت به تغییر قرارداد خود به قرارداد انفرادی اقدام کنند.

مدیر کل تأمین اجتماعی استان با بیان اینکه اخذ لیست حق بیمه از کارگزاری های رانندگان درون شهری میسر نخواهد بود، تصریح کرد اکثر رانندگان درون شهری نسبت به تغییر قراداد خود اقدام کرده‌اند و ضرورت دارد سایر رانندگان نیز جهت تداوم بیمه پردازی نسبت به عقد قرارداد انفرادی و پرداخت حق بیمه تا پایان دی ماه سال جاری اقدام کنند.

سمساری خاطرنشان کرد: با ایجاد زیرساخت‌های لازم در جهت ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی، بیمه شدگان خاص از جمله رانندگان، می توانند پس از عقد قرارداد انفرادی با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تأمین اجتماعی نسبت به اخذ برگ پرداخت ماهانه و پرداخت آن به صورت غیرحضوری اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: