• پنجشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9510-2790-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

بیش از 90 درصد پروژه های عمرانی اداره کل اوقاف به اتمام رسیده است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی، گفت: بیش از 90 درصد پروژه های عمرانی اداره کل اوقاف در سطح استان به اتمام رسیده است.


به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، حجت الاسلام علی مصائبی، در بازدید از پروژه های اجرایی اداره اوقاف و امور خیریه استان در شهرستان اهر، افزود: خوشبختانه روند اجرای پروژه های عمرانی، مرمت و بازسازی بقاء متبرکه در سطح استان بسیار چشمگیر و قابل قبول بوده و امسال شاهد مرمت، بازسازی و اجرای کارهای عمرانی در بیش از 90 درصد بقاع متبرکه در سطح استان هستیم که امیدواریم شاهد تداوم این فعالیت ها در سطح استان باشیم.


وی، در ادامه به روند پیشرفت و اجرای پروژه مجتمع سردخانه 10 هزار تنی شهرستان اهر نیز اشاره کرد و گفت: با وجود کمبود اعتبارات و تسهیلات مناسب ما شاهد پیشرفت چشمگیر در این مجتمع می باشیم و امیدواریم با همکاری ادارات و نهادهای ذیربط و همچنین تزریق تسهیلات به موقع و برطرف شدن کمبود مالی این مجتمع بزرگ سردخانه ای هرچه سریعتر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.


وی در پایان افزود: با مراجعه مردم به اداره اوقاف و امور خیریه استان بیش  از 100 وقف جدید در سالجاری در این استان به ثبت رسیده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: