• یکشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9510-8014-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

جزییات تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی در تبريز و برخی مقاطع در ساير شهرستان هاي آذربایجان‌شرقیبه علت بارش برف، برودت هوا و یخبندان برخی از مدارس آذربایجان‌شرقی تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، طبق اطلاعیه روابط عمومی اداره کل آموزش و پروش استان، به علت آلودگی هوا و قرار گرفتن در شرایط اضطرار، فردا دوشنبه، مدارس کلیه مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستائی نواحی پنجگانه تبریز در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام می‌شود؛ تاکید می‌شود که امتحانات نهائی سر موعد برگزار شده و امتحانات هماهنگ استانی ویژه بزرگسالان و آموزش از راه دور نیز در ساعت مقرر برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود؛ به جز مدارسی که امتحان نهائی برگزار می‌کنند، کلیه مدارس نواحی پنجگانه شهرستان تبریز در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل بوده و مدارس استثنائی در کلیه مقاطع تعطیل خواهند بود.
شایان ذکر است؛ شاخص آلودگی هوای تبریز امروز به 170 پی اس آی رسید که شرایط ناسالم برای تمامی گروه‌ها محسوب می‌شود.
همچنین به دنبال بارش برف، برودت هوا و یخبندان در شیفت قبل از ظهر روز دوشنبه، در بخش های خواجه و تسوج ، کلیه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می گردد.
مدارسی که امتحان نهائی دارند برای برگزاری امتحان دایر خواهند بود.
در شهرستان مرند نیز به علت بارش برف و برودة هوا‌، مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل می‌باشد.
در شهرستان بستان آباد نیز مدارس کلیه مقاطع تحصیلی در شیفت صبح، با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ صبح شروع خواهند شد.
در بخش کندوان نیز مدارس شیفت صبح در مقاطع پیش دبستانی، ابتدائی و متوسطه ی دوره ی اول و کلیه مدارس استثنائی تعطیل اعلام می‌شود؛ همچنین امتحانات نهائی سر موعد برگزار شده و امتحانات هماهنگ استانی ویژه بزرگسالان و آموزش از راه دور سر ساعت مقرر برگزار می‌شود.
در شهرستان جلفا نیز مدارس شیفت صبح در مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری و وروستایی تعطیل اعلام می‌شود؛ در مقطع متوسطه اول مناطق روستایی تعطیل بوده و مدارس متوسطه اول شهری و متوسطه دوم شهری و روستایی با یک ساعت تاخیر از ساعت ۹ شروع خواهد شد؛ مدارس استثنائی نیز تعطیل بوده و امتحانات نهائی سر موعد برگزار خواهد شد.
در شهرستان میانه و آچاچی نیز مدارس شیفت صبح در مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری و کلیه مقاطع مدارس مناطق روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می‌شود؛ همچنین امتحانات نهائی سر موعد برگزار شده و امتحانات هماهنگ استانی ویژه بزرگسالان و آموزش از راه دور سر ساعت مقرر برگزار می‌شود.
در شهرستان هشترود نیز مدارس شیفت صبح در مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل بوده و مدارس مقاطع متوسطه دوره ی اول و دوم در مناطق شهری و روستائی با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ شروع خواهند شد؛ همچنین امتحانات نهائی سر موعد برگزار شده و امتحانات هماهنگ استانی ویژه بزرگسالان و آموزش از راه دور سر ساعت مقرر برگزار می‌شود.
 در بخش نظرکهریز، مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری و روستائی و همچنین کلیه مقاطع مدارس استثنائی در شيفت صبح تعطیل می باشد؛ بقیه مقاطع تحصیلی نیز با یک ساعت تاخیر شروع شده و امتحانات نهائی نیز سر موعد مقرر برگزار خواهد شد.


در شهرستان شبستر و همچنین بخش‌های صوفیان و تسوج، مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی و متوسطه‌ی دوره‌ی اول در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی در شيفت صبح تعطیل اعلام می‌شود؛ مدارس مقطع متوسطه دوره‌ی دوم نیز با یک ساعت تاخیر شروع شده و امتحانات نهائی سر موعد مقرر برگزار خواهد شد.
در بخش گوگان نیز مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری و روستائی و همچنین کلیه مقاطع مدارس استثنائی در شيفت صبح تعطیل است؛ امتحانات نهائی سر موعد برگزار شده و امتحانات هماهنگ استانی ویژه بزرگسالان و آموزش از راه دور نیز در ساعت مقرر برگزار می‌شود.
در شهرستان ورزقان نیز مدارس شیفت صبح در مقاطع پیش دبستانی در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل بوده و مدارس مقاطع تحصیلی ابتدائی، متوسطه دوره ی اول و دوم در مناطق شهری و روستائی با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ شروع خواهند شد؛ همچنین امتحانات نهائی سر موعد برگزار شده و امتحانات هماهنگ استانی ویژه بزرگسالان و آموزش از راه دور سر ساعت مقرر برگزار می‌شود.
در شهرستان چاراویماق نیز مدارس شیفت صبح در مقاطع پیش دبستانی در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل بوده و مدارس مقاطع تحصیلی ابتدائی، متوسطه دوره ی اول و دوم در مناطق شهری و روستائی با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ شروع خواهند شد؛ همچنین امتحانات نهائی سر موعد برگزار شده و امتحانات هماهنگ استانی ویژه بزرگسالان و آموزش از راه دور سر ساعت مقرر برگزار می‌شود.
در بخش سیه رود شهرستان جلفا نیز مدارس شیفت صبح در مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی و متوسطه دوره‌ی  اول تعطیل می‌باشد.

  در شهرستان هریس مدارس مقاطع پیش دبستانی و  ابتدایی  تعطیل می باشد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: