• پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-23214-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خبر داد

استقبال از مهر با رسیدگی به ناوگان و تاسیسات حمل و نقل عمومی

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: در آستانه ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، نوسازی ناوگان و تاسیسات حمل و نقل عمومی در دستور کار شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه قرار دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، فرخ جلالی با اعلام این خبر افزود: پیرو تاکید شهردار کلانشهر تبریز برنامه کاری بازسازی اتوبوس های ملکی و خصوصی آغاز شده است.

وی با اشاره به لزوم بازسازی بدنه اتوبوس‌های مسیرهای دولتی (تندرو) و بخش خصوصی، اظهار کرد: با مدنظر قرار دادن اقتصاد مقاومتی و استفاده از توان علمی و فنی کارشناسان معاونت فنی، این شرکت و بهره‌برداران زحمتکش بخش خصوصی، روند بازسازی و ترمیم نواقص اتوبوس‌ها، رنگ آمیزی بدنه و نظافت اساسی اتوبوس‌ها به صورت مطلوب در حال انجام است.

جلالی افزود: در بحث اصلاح وضعیت آسفالت مسیر و کف ایستگاه‌های تندرو با همکاری و هماهنگی مناطق مختلف شهرداری و سازمان عمران شهرداری تبریز، بصورت اساسی در دست مرمت و اصلاح بوده و امیدواریم در باقیمانده ایستگاه ها و مسیر سامانه تندرو پس از اتمام زیرسازی، آسفالت رویه نیز سریعاً انجام پذیرد تا قبل از آغاز سال تحصیلی، این مسیر برای عبور و مرور اتوبوس های تندرو مناسب سازی شود.

وی گفت: با توجه به وجود بیش از ۵۰۰ سایه بان ایستگاه اتوبوس و بیش از دو هزار تابلو ایستگاهی، با برنامه ریزی های انجام شده رسیدگی به وضیعت سایه بانها و تابلوهای ایستگاهی، تعمیر و رفع ایرادها و نواقص آنها و رنگ آمیزی و نظافت مستمر و منظم در حال انجام است تا همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با شرایط مطلوب تری در خدمت شهروندان قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: