• پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-23014-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

آغاز طرح «استقبال از مهر» در تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آغاز اجرای طرح «استقبال از مهر» در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این خبر اظهار کرد: طرح استقبال از مهر ویژه بازگشایی مدارس و دانشگاه‌های تبریز بوده و با هدف پاکسازی این محیط‌ها ، از ۲۱ تا ۳۱ شهریور ماه اجرا می‌شود.

او با اشاره به محورهای مختلف این طرح گسترده شهری، تصریح کرد: ترمیم و بهسازی پل‌های عابر پیاده مقابل مدارس، پاکسازی، بهسازی و زیباسازی معابر پیرامون مدارس، لکه گیری آسفالت پیاده روها و معابر اطراف مدارس از جمله این اقدامات خواهد بود.

قربانیان تبریزی همچنین با بیان اینکه در این طرح پاکسازی معابر شهری نیز مد نظر قرار گرفته است، افزود: سمپاشی و شستشوی جوب‌ها و کانال‌ها و همچنین رفع خطر، حذف موانع فیزیکی و نازیبایی‌های بصری از دیگر موارد اجرایی در این طرح است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز یادآور شد: این طرح با بسیج نیروهای حوزه خدمات شهری از امروز -۲۱ شهریور- در سطح تبریز آغاز شده است.

او در پایان ضمن تاکید بر تلاش شبانه روزی نیروهای خدماتی شهرداری تبریز برای آماده سازی هرچه بهتر شهر برای استقبال از سال تحصیلی جدید، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده تلاش داریم همزمان با آغاز مهر ماه و سال تحصیلی جدید، استقبالی شایسته از دانش آموزان انجام دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: