• چهارشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-21914-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

انتصاب سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی

با صدور حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، خلیل آقایی رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حکمی اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی را تا تعیین مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری به سمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.

آقایی در این حکم خطاب به آقای مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی آورده است: ضمن سپاسگذاری از همکاری‌های ارزشمند جنابعالی ، به موجب این حکم تا تعیین مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری به سمت سرپرست اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اذربیجان شرقی منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند قادر متعال موفق و منصور باشید، توفیق روزافزون شما را از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم .

گفتنی است، پیش از این مهندس داور نامدار مدیریت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان را بر عهده داشت که اخیراً به عنوان مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت سازمان جنگل ها منصوب شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: