• یکشنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-20414-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

جزئیاتی از آتش سوزی امروز انبار کفش تبریز

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز گفت: آتش سوزی امروز انبار کفش تبریز با پیشگیری از سرایت حریق به طبقات پایینی خاتمه یافت. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد قلیزاده در تشریح این خبر اظهار کرد: حوالی ساعت 6:22 صبح امروز با گزارش وقوع آتش سوزی نسبتا گسترده‌ای در یک باب انباری کفش در پشت بازار چرم تبریز، آتش نشانان ایستگاه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج، شش، هفت و 11 به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود: آتش نشانان اعزامی عملیات اطفاء حریق این حادثه را با اجرای عملیات سریع و نفوذ از چندین قسمت به کانون حریق در پیش گرفته و در اولین لحظات اجرای عملیات، این آتش سوزی را مهار کردند. 

وی خاطرنشان کرد: متصاعد شدن دود غلیظ با توجه به حجم زیاد قوطی و کفش‌های انباشته شده در انبار، اجرای عملیات اطفاء را با دشواری روبرو کرده بود که تیم‌های اعزامی با استفاده از دستگاه‌های تنفسی موفق به ورود به کانون حریق و مانع از نفوذ شعله  و حرارت به انبار زیر زمینی شدند. 

وی اظهار کرد: این انباری متشکل از زیر زمین، طبقه همکف و محوطه مسقف و کفش‌های انباشته در محوطه و طبقه همکف طعمه حریق شده بود و تلاش آتش نشانان مانع از سرایت حریق به سایر انباری های مجاور محل حریق شد. 

قلیزاده خاطر نشان کرد: سازمان آتش نشانی تبریز طی اجرای تفاهم نامه‌ای با اتحادیه صنعت کفش تبریز در ماه‌های اخیر، برای برگزاری کلاس آموزشی عمومی ایمنی و آتش نشانی برای شاغلان این صنعت اعلام آمادگی کرده است. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: