• پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 986-4687-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

اولین دوره تخصصی قصه گویی دفاع مقدس برای کودکان در تبریز برگزار شد

اولین دوره تخصصی قصه گویی دفاع مقدس برای کودکان در تبریز به ابتکار معاونت فرهنگی، هنری و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان برگزار شد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اعلام این خبر، اظهار کرد: اولین کارگاه تخصصی قصه گویی دفاع مقدس برای کودکان با مضامین دفاع مقدس با حضور اساتید مجرب قصه گویی و نیز رزمندگان سال‌های پر افتخار دفاع مقدس برگزار و محتوای مورد نیاز برای مربیان در قالب کتاب و کلیپ و بروشور ارائه شد. 
  
حجت الاسلام احمد حمیدی با اشاره بر ضرورت اهتمام به آشنایی نسل جدید با ارزش‌های دفاع مقدس، بر کار تخصصی و استفاده از آموزه‌های روان شناسی و ظرایف کار با کودکان تاکید کرد. 
  
وی افزود: کودکان در سنین مختلف نیازهای مختلفی دارند و باید متناسب با رشد کودک، مفاهیم نیز به کودکان ارائه شود و معتقدم قصه گویی بهترین راه  برای انتقال این مفاهیم به کودکان است. 
  
  
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص افزایش کار در زمينه دفاع مقدس، گفت: وظیفه‌ی دستگاه‌های فرهنگی در مقابل جنگ فرهنگی و نرم دشمنان، بسیار سنگین است و شهرداری تبریز این رسالت سنگین را جزو وظایف و ماموریت‌های اصلی خود قرار داده است. 
  
گفتنی است؛ این کارگاه آموزشی با حضور مربیان کودک فرهنگسراهای شهرداری کلانشهر تبریز و با سخنرانی حجت الاسلام حمیدی معاون فرهنگی ، هنری و اجتماعی شهرداری تبریز و سردار عباسقلی زاده مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی به کار خود پایان داد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: