• پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-3684-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:

زمینه برای فعالیت و گرفتن تسهیلات بانکی در بخش تعاون چندان مناسب نیست

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با بیان این‌که برای فروش تولیدات تعاونی‌ها بازار فروشی وجود ندارد، گفت: تعاونی‌ها با مشکلاتی در حوزه بیمه و بانک‌ها مواجه هستند و حتی این تعاونی‌ها نسبت به آینده خود ناامید بوده و زمینه برای فعالیت و گرفتن تسهیلات بانکی مناسب نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد وحدتی در حاشیه برگزاری چهاردهمین دوره معرفی تعاونی‌های برتر استان، اظهار کرد: فعالیت‌هایی که در بخش تعاون و در راستای توسعه اقتصادی کشور انجام گرفته بسیار خوب هستند؛ اما برخی مشکلاتی در این حوزه وجود دارد که باعث می‌شود تعدادی از تعاونی‌ها نتوانند به صورت چشمگیر فعالیت کنند و در حاشیه قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: باید مشکلات تعاونی‌ها را با برگزاری جلسات همراه با شرکت‌های تعاونی جمع بندی کرده و با بررسی وضعیت تعاونی‌ها راهکار ارائه بدهیم؛ اما اگر این مشکلات در سطح شهرستانی و استانی قابل حل نبود به وزارت خانه و یا مجلس شورای اسلامی انتقال دهیم تا اگر نیاز به تغییر و یا وضع قانون باشد برای حل مشکلات تعاونی‌ها اقداماتی انجام شود.

وحدتی اظهار کرد: پنج نفر از نمایندگان استان در کمیسیون اجتماعی مجلس حضور دارند که می‌توان با ایجاد یک رابطه مستقیم با دولت و مجلس برای حل این مشکلات اقدام کرد.

وی افزود: باید شرکت‌ها را با علم روز تطبیق دهیم؛ چراکه اگر کیفیت تولید و وضعیت بسته بندی همانند 10 سال قبل باشد، نمی‌توان برای این محصولات بازار فروش پیدا کرد و این محصولات نه تنها در خارج بلکه در داخل کشور نیز به فروش نمی‌رسد اما می‌توان در این راستا از دانشگاهی‌ها استفاده کرد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: