• چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-3284-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خبر داد

افزایش 10 درصدی مصرف برق صنایع تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق تبریز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با وجود مدیریت مصرف در ایام پیک تابستان امسال، شاهد رشد 10درصدی مصرف برق صنایع تحت پوشش این شرکت بودیم. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، عادل کاظمی در جلسه‌ای که با حضور معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر برگزار شد، اظهار کرد: این افزایش مصرف، نشانه رونق تولید بوده و در واقع فقط زمان مصرف صنایع به زمانی غیر از پیک بار منتقل شده است. 
  
وی با بیان این‌که برق تبریز بیشترین نسبت کابل زمینی به کل شبکه فشار متوسط را بعد از تهران در کشور داراست، بیان کرد: 870 کیلومتر شبکه 20 کیلوولت زمینی در توزیع تبریز وجود دارد که تاثیر به سزایی در زیبایی مبلمان شهری داشته و همچنین دارای مزایای دیگری نسبت به شبکه هوایی است. 
  
وی افزود: سال گذشته پروژه‌هایی به ارزش 116 میلیارد تومان را به پایان برسانیم و در چهار ماه نخست امسال نیز 46 میلیارد تومان پروژه خاتمه یافته است و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم حداقل به مبلغ سال گذشته برسیم. 
  
کاظمی گفت: 16 نرم افزار کاربردی در حوزه‌های مختلف کاری شرکت در عرض 10 ماه عملیاتی شد و سیستم هوش تجاری با قابلیت رصد تمامی آیتم‌های تاثیر گذار در عملکرد شرکت، راه اندازی و به صورت آنلاین در دسترس قرار گرفته است. 
  

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: