• یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-1485-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

توضیحات روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی در خصوص انعکاس متفاوت یک خبر

در پی انتشار خبری با مضمون "گلایه استاندار آذربایجان شرقی از رئیس سازمان برنامه و بودجه"، روابط عمومی استانداری توضیحاتی را به منظور تنویر افکار عمومی منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در جریان برنامه‌های سفر اخیر رئیس سازمان برنامه و بودجه به این استان، استاندار از تعلل پیمانکاران برخی پروژه‌ها ازجمله خط ‌آهن میانه- بستان‌آباد انتقاد و تصریح می‌کند که در صورت ادامه این تعلل و عدم افتتاح پروژه تا دو ماه آتی، نسبت به پیگرد قضائی آنها اقدام می‌شود.

سخنان استاندار آذربایجان شرقی در اختتامیه جشنواره شهید رجایی نیز که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت، درواقع نقل قولی از مذاکرات برنامه‌های سفر یاد شده و تأکید مجدد بر لزوم تسریع در اجرای این پروژه بوده است، که متأسفانه با سوءبرداشت برخی رسانه‌ها، به شکل متفاوتی انعکاس یافت؛ و البته رسانه‌های اصلی منتشر کننده این خبرنادرست، با توضیح روابط عمومی استانداری، نسبت به اصلاح خبر خود اقدام کردند.

در حقیقت، ازآنجا که تأخیر و تعلل در اجرای پروژه ها، در نزد افکار عمومی قابل پذیریش نیست، استاندار آذربایجان شرقی  در خصوص تعلل پیمانکاران و مجریان پروژه خط ‌آهن میانه- بستان‌آباد هشدار داده و سخن ایشان، ناظر به سازمان برنامه و بودجه نبوده است.

شایان ذکر است، در جریان سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان، استاندار آذربایجان شرقی، از مساعدت‌های این سازمان نسبت به تأمین منابع مالی پروژه‌های استان نظیر مترو، آزادراه تبریز- بازرگان، بزرگراه تبریز- اهر و سایر پروژه‌ها، قدردانی و بر تلاش جدی پیمانکاران همه پروژه‌ها برای بهره‌برداری از آنها در موعد مقرر تأکید کرد.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: