• یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-1385-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:

مقاومت، رمز ایستادگی کشور در مقابل سختی‌ها

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه موضوع دفاع مقدس، محور وحدت همه گروه‌ها و اقشار جامعه است، افزود: رمز موفقیت کشور در شرایط پیچیده و سخت، روحیه مقاومت و ایستادگی است و این فرهنگ باید به نسل جدید انتقال داده شود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی در جلسه ستاد گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس استان، با تأکید بر همگانی کردن برنامه‌های این هفته، اظهار داشت: نسل جوان و نوجوان ما، دفاع مقدس را بیشتر از دریچه تصاویر و فیلم‌ها دیده‌اند و باید برای تبیین اهمیت این موضوع برای آنان بیشتر تلاش شود.

وی با اشاره به اینکه اختلاف نظر در مسائل سیاسی و اجتماعی طبیعی است، افزود: با وجود این اختلاف‌ها، همه در یک موضوع وحدت نظر داریم و آن موضوع فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس است.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه هدف اصلی از بزرگداشت هفته دفاع مقدس، قدردانی از زحمات شهدا، ایثارگران و خانواده‌های معظم آنان است، افزود: کشور ما اگر در شرایط سخت و پیچیده امروز روی پای خود ایستاده است به برکت دفاع مقدس و روحیه ایثار و مقاومت است و این موضوع باید به نسل جدید انتقال یابد.

وی با تأکید بر اهتمام جدی دستگاه‌های اجرایی استان برای اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس استان، گفت: امسال با در نظر گرفتن شرایط سیاسی در داخل و خارج از کشور و تلاش دشمنان برای درهم شکستن روحیه مقاومت، باید به بزرگداشت دفاع مقدس بیشتر از سال‌های قبل بها دهیم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از تلاش‌های نیروهای نظامی و انتظامی استان اعم از سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی و نیروهای مردمی در مدیریت حادثه آتش‌سوزی جنگل‌های ارسباران قدردانی کرد.

در این نشست محورهای مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان طرح و دیدگاه‌های مدیران اجرایی در خصوص برگزاری هرچه بهتر این برنامه‌ها ارائه شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: