• دوشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 986-890-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

عملیات اجرایی بزرگراه اردبیل به مشگین شهر و اهر آغاز می‌شود

مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی از اجرای عملیات بزرگراه اردبیل به مشگین شهر و اهر در آینده نزدیک خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ابوالقاسم سلطانی در آئین احداث پروژه های عمرانی در شهرستان اهر گفت: پروژه بزرگراه اردبیل به مشگین شهر و اهر از سمت اردبیل آغاز شده و خوشبختانه با پیگیری های انجام شده در حال حاضر 22 تا 25 کیلومتر مسیر اهر به مشگین شهر نیز قرار داد آن با یک شرکت معتبر به اتمام رسیده و امیدواریم این شرکت در یک ماه آینده اقدام به تجهیز کارگاه و کار خود را هرچه سریع تر آغاز نماید. 

وی مسیر اهر به مشگین شهر را محور مهم گردشگری در استان آذربایجان شرقی عنوان کرد و افزود: امیدواریم با آغاز و اتمام سریع پروژه بزرگراه اهر- به مشگین شهر موجبات توسعه و پیشرفت شهرستان اهر و منطقه فراهم شود. 
  
قائم مقام و معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم از اجرای 79 پروژه گردشگری فعال و در حال سرمایه گذاری در استان خبر داد.

احمد حمزه زاده افزود: با توجه به استقبال زیاد سرمایه گذاران در بخش گردشگری استان، مجموعاً 79 پروژه با اعتباری حدود 3320 میلیارد تومان و اشتغالزایی 4500 نفر در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی 65 درصد در این استان  اجرا می شود.
 
وی گفت: از مجموع کل این پروژه ها تنها شش پروژه در شهرستان اهر با سرمایه گذاری حدود 25 میلیارد تومان در حال اجرا می باشد که این رقم نسبت به مقدار کل استانی 7.5 درصد می باشد و با توجه به اینکه این شهرستان در حوزه گردشگری دارای ظرفیت های فراوانی است باید مسئولان ما را در جذب سرمایه گذاران جدید در این بخش حمایت جدی کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: