• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-16214-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

دوره دانش افزایی ویژه اساتید دانشگاه تبریز برگزار می‌شود

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز از برگزاری دوره‌های دانش افزایی و توانمندسازی ویژه اعضای هیات علمی این دانشگاه از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی خبر داد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، باب اله حیاتی در این خصوص اظهار کرد: این دوره‌ها با هدف دانش افزایی و توانمند سازی اعضای هیات علمی جوان دانشگاه و به ویژه اعضای هیات علمی با سابقه کمتر از 10 سال برگزار می‌شود. 
  
وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های این دوره از دوره‌های دانش افزایی اعضای هیات علمی افزود: این دوره با محوریت روش و فنون تدریس و ضوابط و مقررات دانشگاهی 30 تیر الی یک مرداد ماه ( به مدت سه روز ) در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز برگزار می‌شود. 
  
ثبت نام در این دوره از 11 الی 20 تیر ماه سال جاری انجام می‎شود. 

دانشگاه تبریز در حال حاضر با داشتن بیش از ۲۱ دانشکده، چندین پژوهشکده و گروه پژوهشی، قطب علمی، ۸۰۰ نفر عضو هیات علمی، بیش از 24 هزار  نفر دانشجو و 457 هزار متر مربع فضای آموزشی، کمک آموزشی و پژوهشی و نیز به جهت همجواری با دانشگاه‌های بزرگ کشورهای منطقه به عنوان بزرگترین مرکز علمی غرب و شمال غرب کشور، عهده دار بخش بزرگی از مسئولیت تولید علم و فناوری و رقابت در عرصه‌های بین‎المللی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: