• چهارشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-1785-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی وزیر کشور:

تبلیغات زودهنگام انتخاباتی را رصد و پیگیری می‌کنیم/ استعفای ۵۰ مدیر وزارت کشور برای شرکت در انتخابات


معاون سیاسی وزیر کشور با بیان این‌که تبلیغات زودهنگام انتخاباتی را رصد و پیگیری می‌کنیم، گفت: این موضوع را در ستادهای انتخاباتی استان‌ها نیز رصد می‌کنیم و درصورت نیاز تذکر داده و در شرایطی که افراد اصرار بر تبلیغات داشته باشند، به عنوان تخلف انتخاباتی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، جمال عرف در جمع خبرنگاران با تاکید بر این‌که ملاک باید تشکیل مجلس کارآمد باشد، اظهار کرد: مجلسی که توان رسیدگی به مسائل کشور، قانون گذاری و نظارت صحیح را داشته باشد.

وی با بیان این‌که قانون موظف کرده که تا حد توان انتخابات را بصورت الکترونیکی برگزار کنیم و شورای نگهبان نیز تا امروز همکاری بسیاری کرده است، افزود: وزارت کشور در سه سطح با شورای نگهبان تعامل داشته و همکاری‌های خوبی جریان دارد.

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تاکنون در وزارت کشور حدود ۵۰ نفر از مدیران جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داده‌اند.

وی در این رابطه افزود: از سایر دستگاه نیز آمار استعفا کنندگان جهت شرکت در انتخابات را درخواست کرده‌ایم و تا یک ماه آینده، آمار کشوری در این رابطه خواهیم داشت، البته آمار قطعی نیز حین ثبت نام در انتخابات مشخص می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: