• چهارشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-10714-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی:

آسفالت 30 کیلومتر از بزرگراه تبریز-آذرشهر- عجبشیر وضعیت مناسبی ندارد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی با بیان این‌که آسفالت حدود 30 کیلومتر از بزرگراه تبریز-آذرشهر- عجبشیر وضعیت مناسبی ندارد، گفت: حدود 30 میلیارد تومان برای بهسازی و تعمیر وضعیت آسفالت این بزرگراه نیاز است. 
  
اروجعلی علیزاده در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با بیان این‌که وضعیت آسفالت بزرگراه تبریز-آذرشهر- عجبشیراز وضعیت مطلوبی برخوردار نیست، گفت: با پیمانکارانی برای بهسازی آسفالت این بزرگراه به توافق رسیده‌ایم و در چند روز آتی عملیات بهسازی آن آغاز می‌شود. 
  
وی ادامه داد: متاسفانه هنوز بودجه‌ای برای تعمیر و بهسازی بزرگراه تبریز-آذرشهر- عجب شیر ابلاغ نشده است. 
  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی با بیان این‌که سه پیمانکار برای انجام عملیات تعمیر و بهسازی بزرگراه در نظر گرفته شده است، گفت: با این‌که هنوز بودجه‌ی مورد نیاز برای تعمیر بزرگراه تامین نشده ولی ما اقدامات لازم را از 15 تیرماه سال جاری جهت بهسازی بزرگراه آغاز می‌کنیم. 
  
وی با اشاره به اهمیت رعایت قوانین رانندگی و اصلاح فرهنگ رانندگی توسط برخی رانندگان، گفت: در رانندگی همواره مسائل فرهنگی از اهمیت بالایی برخوردار است، رانندگان باید همواره نسبت به وضعیت جاده و با توجه به تابلوهای رانندگی سرعت خود را تنظیم کرده و با احتیاط حرکت کنند تا از تصادفات جاده‌ای جلوگیری شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: