• یکشنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-885-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی:

کارگزاران نظام با تبلیغات سوء دشمنان مقابله کنند

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری شهرستان بناب، گفت: شکاف عمیق بین وضعیت واقعی کشور و احساس عمومی نسبت به آن، نتیجه توطئه‌ها و شیطنت‌های دشمنان و برخی اقدامات ناآگاهانه در داخل است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان  شرقی، مرتضی محمدزاده با اشاره به وضعیت موجود کشور، اظهار کرد: از  مسائل و مشکلات اقتصادی مردم آگاه هستیم، اما از این نکته نیز نباید غافل شد که بین وضعیت واقعی و احساس عمومی از آن شکاف عمیقی وجود دارد.
 
وی افزود: این شکاف در سایه تبلیغات مرموز دشمن و برخی اقدامات ناآگاهانه در داخل کشور است که تبلیغات سوء دشمن را بازتولید می‌کنند.
 
محمدزاده تأکید کرد: با توجه به راهبرد دشمن در تقویت نگرانی و احساس بد از وضعیت کشور، کارگزاران نظام در همه سطوح باید وضعیت واقعی جامعه را برای عموم تبیین کنند تا برداشت درستی از آینده ایجاد شود.
 
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال اشاره کرد و سلامت و امنیت این انتخابات را اصلی‌ترین دغدغه مجریان آن دانست.
 
وی از مسئولان شهرستان بناب خواست نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری داشته و رعایت قانون و اصل بی‌طرفی را در کلیه مناسبات سازمانی خود مورد توجه قرار دهند.
 
در این جلسه، محمد پورناجی به عنوان بخشدار بناب معرفی و از خدمات عباس‌زاده بخشدار سابق قدردانی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: