• یکشنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-785-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی:

سلامت انتخابات و بی‌طرفی مسئولان دولتی، خط قرمز ستاد انتخابات استان است

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری شهرستان عجب‌شیر گفت: سلامت انتخابات و بی‌طرفی مسئولان دولتی، خط قرمز ستاد انتخابات استان است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مرتضی محمدزاده با بیان اینکه انتخابات، تبلور اراده عمومی در جوامع مردم‌سالار است، افزود: اعتماد مردم به دولت به عنوان امانت‌دار رأی آنها، سرمایه اجتماعی باارزشی است که با برگزاری انتخابات سالم و قانونی به دنبال تقویت آن هستیم.

دبیر ستاد انتخابات استان تأکید کرد: مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی باید بدانند که خط قرمز ما، رعایت دقیق بی‌طرفی نظام اداری در انتخابات است که تمام تلاش خود را در تحقق این هدف به کار خواهیم بست.

وی در ادامه به اهمیت کرامت شهروندان در نظام‌های سیاسی اشاره کرد و گفت: دولت در سال 95 با تدوین منشور حقوق شهروندی و حقوق شهروندی در نظام اداری به این کرامت تبلور عینی داد.

محمدزاده خاطرنشان کرد: این سند در واقع فرزند قانون اساسی تلقی می‌شود که نظام اداری ما مکلف است بندبند آن را مبنای مدیریت و خدمت خود قرار دهد.

وی افزود: تحقق این مهم زمانی اتفاق خواهد افتاد که توسط مردم به صورت عینی و ملموس احساس شود.

در این جلسه علی امانی به عنوان بخشدار قلعه‌چای از توابع شهرستان عجب‌شیر معرفی و از خدمات و تلاش‌های جعفر آذری قدردانی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: