• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-485-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی:

برگزاری انتخابات نماد مردم سالاری در عرصه‌ی بین المللی خواهد بود

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که امسال سال انتخابات مجلس شورای اسلامی است، گفت: با توجه به فضاسازی منفی علیه جمهوری اسلامی، برگزاری این انتخابات نماد مردم سالاری در عرصه‌ی بین المللی خواهد بود. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علیار راستگو در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز آموزشی درمانی بیمارستان طالقانی، با بیان این‌که ستاد انتخابات آذربایجان شرقی تشکیل شده است، افزود: جلساتی با فرمانداران استان برگزار شده و همچنین نشست‌هایی در راستای فعالیت بیشتر احزاب و جریانات سیاسی با همکاری گروه‌های مرجع و احزاب داشته‌ایم.

 وی با بیان این‌که سلامت انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد توجه قرار می‌گیرد، ادامه داد: انتخاب نمایندگان توانمند و متخصص در قوه‌ی قضاییه باعث حل مشکلات کشور می‌شود.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که امروزه بحث بهداشت و سلامت در جهان وظیفه‌ی حاکمیتی است، اظهار کرد: نظام سیاسی دنیا مکلف هستند که بحث سلامت و بهداشت مردم را همواره دنبال کنند. 

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران اقدامات بسیار خوبی در حوزه‌ی بهداشت و سلامت برای مردم انجام داده است، به ویژه اتفاقات خوبی در بحث سخت افزاری و نرم افزاری توسط دولت تدبیر و امید محقق شده است اگر گله بندی نیز وجود داشته باشد به دلیل گستردگی نوع کار علوم پزشکی است. 

راستگو ادامه داد: با تشکیل مجمع خیران سلامت در استان، اقدامات مطلوبی در حوزه‌ی بهداشت و سلامت از سوی خیران در تمامی شهرستان‌های استان انجام شده است. 

وی بیان کرد: علی رغم اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه ایران، ستاد تدابیر ویژه در حوزه‌ی تامین دارو تشکیل می‌شود تا مشکلات و محدودیت‌ها در این حوزه رفع شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: