• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-2886-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

کنگره دوسالانه تازه‌های روانشناسی و علوم رفتاری در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود

اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری 16 و 17 مهرماه سال جاری به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می شود .

  به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، منصور بیرامی رئیس این کنگره،  در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری بیشتر با هدف بحث و تبادل نظر در خصوص تازه ترین یافته ها و موضوعات روانشناسی و علوم رفتاری برگزار خواهد شد .

وی از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان حوزه روانشناسی و گرایش های وابسته خواست، آثار پژوهشی و نظری خود در محورهای موضوعی این کنگره از طریق سامانه آن ارسال نمایند، تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال چکیده  مقاله 31 خرداد و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات نیز 31 مرداد ماه سال جاری اعلام شده است .

وی در ادامه با اشاره به محورهای موضوعی این کنگره افزود: روانشناسی و فن آوریهای نوین (فضای مجازی و...)، تازه های علوم شناختی، تازه های روانسنجی و ارزیابی بالینی، روانشناسی سلامت، روانشناسی بالینی، روانشناسی تربیتی و مدرسه، روانشناسی دین و معنویت و آسیب شناسی روانی از جمله محورهای آن است .

رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز اضافه کرد: روانشناسی اجتماعی و فرهنگی، مشاوره و خانواده درمانی، اعتیاد (سبب شناسی و مداخلات درمانی)، آسیب های روانشناختی نو پدید، روانشناسی تحول و اختلالات دوره تحول، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی و ادبیات، روانشناسی و فلسفه و ... از دیگر محورهای اصلی این کنگره است .

وی در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر اینکه دریافت مقالات صرفا از طریق بخش کاربران سامانه  این کنگره به آدرس http://www.pbs 2019 .ir/fa/   صورت خواهد گرفت، یادآور شد: علاقمندان برای ارسال چکیده مقالات، ابتدا می بایست از بخش ورود کاربران در سایت ثبت نام نموده و سپس به ارسال چکیده اقدام کنند. پس از ثبت چکیده، منتظر نتایج داوری بمانید. ارسال مقاله اصلی پس از داوری چکیده ها صورت خواهد گرفت .

به گفته وی اولین کنگره ملی دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC)(  ثبت شده است و مقالات پذیرفته شده در کنگره، در پایگاه مذکور نمایه خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: