• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-21714-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

معاون مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی:

ترویج بی حجابی و بدحجابی، دستور کار اصلی دشمن است

معاون مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب تلاش کرده اند اعتقادات مردم را مورد هجوم قرار دهند و در این میان ترویج بی حجابی و بدحجابی دستور کار اصلی آنها است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسن سامع نصایح در جلسه کارگروه تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب استان افزود: ایجاد کمپین هایی با عناوین گوناگون توسط اپوزسیون نظام با استفاده از امکانات شبکه‌های ماهواره ای و فضای مجازی، متدینان و علاقه مندان نظام اسلامی را نگران کرده است، ولی خوشبختانه اکثریت مردم ایران به مقوله حجاب به عنوان یک اصل بدیهی شرعی و میراث دینی و ملی خود نگاه می کنند.

وی تصریح کرد:ما باید سعی کنیم با اقدامات ایجابی و نرم افزاری با موضوع بدحجابی برخورد کنیم و با معرفی الگوهای برتر در این زمینه، نسل جوان و نوجوان را از خطرات مصون نگاه داریم.

سامع نصایح گفت: خوشبختانه وضعیت کلی استان آذربایجان شرقی در زمینه عفاف و حجاب مناسب است و برخی ناهنجاری ها در سطح کلان شهر تبریز نباید باعث شود تا برنامه های موثر دستگاه های دولتی استان در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب نادیده گرفته شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: