• شنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 983-4387-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز:

هنرمندان تمام رشته‌ها در زیباسازی شهر با شهرداری همراهی کنند

شهردار تبریز از هنرمندان تمام رشته‌ها خواست در زیباسازی شهر با شهرداری همراهی کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر در آیین اختتامیه کنگره علمی و هنری میرعلی تبریزی واضع خط نستعلیق با بیان اینکه تبریز هنوز هم در بسیاری از حوزه ها شهر اول ایران و جهان اسلام است، گفت: با وجود اینکه هنرمند نیستم ولی افتخار می کنم خدمتگذار شما هنرمندان هستم.

شهردار تبریز با بیان اینکه مردم تبریز کسانی هستند که تنها به مشکلات زیستی شان اهمیت نمی‌دهند، بیان کرد: این مردم فراتر از مسائل زیستی می‌اندیشند و به همین دلیل است که در هنرهای مختلف تبریز مکتب ساز بوده است.

او با اشاره به نامگذاری یکی از معابر شهر تبریز به نام "میرعلی تبریزی" اظهار کرد: بزودی سردیس میرعلی تبریزی ساخته شده و در همان محل نصب خواهد شد و این کمترین کاری است که برای این هنرمند می توانیم انجام دهیم.

شهردار تبریز با درخواست از هنرمندان برای همکاری با شهرداری در موضوع زیباسازی شهری گفت: هنرهای مختلف باید به سطح شهر و زندگی مردم وارد شود تا شاهد گسترش و اهمیت یافتن آنها شویم.

شهردار تبریز ادامه داد: ما به عنوان مدیریت شهری در حوزه بسترسازی آماده همکاری با هنرمندان هستیم و بهترین بستر برای نمایش آثار و هنر شما سطح شهر است.

شهین باهر در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: داشته‌های فرهنگی و هنری که داریم باید به گردشگران معرفی کنیم و نام تبریز را بیش از پیش به جهانیان نشان دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: