• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-1586-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

اولین نمایشگاه چالش‌ها، نیاز‌های صنایع و سازمان‌های آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

اولین نمایشگاه چالش‌ها و نیازهای صنایع و سازمان‌های آذربایجان شرقی، ۲۹ خرداد ماه  در محل مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری آذربایجان افتتاح خواهد شد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، این نمایشگاه برای اولین بار در آذربایجان شرقی  و به منظور شناسایی نیازها و چالش‌های صنایع و سازمان‌های استان در زمینه طراحی و تولید تجهیزات ، قطعات و مواد مورد نیاز برنامه ریزی و اجرا می‌شود.

دراین نمایشگاه صنایع و سازمان‌های استان، قطعات ، تجهیزات نیاز ها و چالش‌های خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهند داد و زمینه آشنایی محققین و فناوران استان با نیازهای صنایع و سازمان‌ها فراهم خواهد شد.
 
 مراسم اختتامیه این نمایشگاه  روز پنجشنبه 30 خرداد برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه مسیرعمومی نمایشگاه‌های فناوری که در آن نتایج تحقیقات و پژوهش‌های محققین به نمایش گذاشته می‌شود، معکوس خواهد شد و سازمانها و صنایع مختلف قطعات ، تجهیزات و مواد مورد نیازخود را در معرض نمایش محققین و فناوران قرار خواهند داد.
 
در این نمایشگاه پس از شناسایی فناوران و محققین دارای دانش مربوطه، پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی هزینه‌های مربوط به توسعه دانش فنی تا مرحله ساخت و تولید نمونه اولیه را متقبل خواهد شد و  موافقت نامه سه جانبه فی‌ مابین فناور (حقیقی/حقوقی)، پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و صنعت/سازمان منعقد خواهد شد و فناوران می‌توانند با بهره مندی از حمایت‌های پارک نسبت به ارائه طرح های عملی برای رفع چالش‌های صنایع اقدام کنند .
 
ساعات بازدید از نمایشگاه 16 الی 20 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 29 و 30 خرداد است و نمایشگاه در محل مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: