• شنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-6714-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبر داد

شرکت بیش از 31 هزار دانش آموز آذربایجان شرقی در امتحانات نهایی

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: از 31 هزار و 948 دانش آموز شرکت کننده در امتحانات نهایی، 16 هزار و 418 دانش آموز دختر و 15هزار و 530 دانش آموز پسر در رشته‌های نظری و فنی حرفه‌ای امتحان خواهند داد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در بازدید از حوزه‌های برگزاری امتحانات نهایی ضمن قدردانی از تمامی عوامل برگزاری امتحانات، روند برگزاری امتحانات را مطلوب ارزیابی کرد. 
  
وی افزود: تمام تلاش همکاران این است که امتحانات در کمال آرامش برگزار شود و دانش آموزان بدون کوچک‌ترین دغدغه و نگرانی در جلسات امتحان حضور یابند. 
  
پاشایی در بازدید از مدارس عفتیه و شهید مسافری ناحیه 4 تبریز بر نظارت بالینی و میدانی از حوزه های امتحانی تاکید کرد و افزود: رسالت دستگاه تعلیم وتربیت برگزاری امتحانات در کمال آرامش، امنیت و صحت است. 
  
وی گفت : امتحانات نهایی در خرداد ماه امسال در 172حوزه در حال برگزاری است که 11 حوزه تصحیح برای استان در نظر گرفته شده است. 
 
گفتنی است؛ در جریان این بازدید نحوه برگزاری امتحانات،امکانات موجود حوزه‌ها،حوزه‌های تکثیر و تصحیح امتحانات ،نحوه توزیع سوالات و پیشنهادات ارائه شده مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: