• چهارشنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-1086-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در آذربایجان‌شرقی به کار خود پایان داد

به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاداسلامی واحد تبریز برگزار شد. 
  
دبیر اجرایی این مسابقات در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: با پایان این دوره از مسابقات تیم بهزیستن از مرکز علمی کاربردی بهزیستی استان رتبه نخست، تیم بی نشان از دانشگاه تبریز رتبه دوم و تیم جاد از جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد تبریز رتبه سوم را به خود اختصاص دادند. 
  
امین بزاز بنابی گفت: این دوره از مسابقات با حضور 12 تیم از دانشگاه‌های مختلف استان از چهارم تا هشتم خرداد ماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد. 
  
وی افزود:  هر کدام یک از تیم ها شامل چهار شرکت کننده بودند که دو نفر به عنوان سخنران و دو نفر به عنوان محقق تیم خود را یاری کردند. 
  
وی ادامه داد: 16 دقیقه زمان برای دفاع از موضع تیم مربوطه در نظر گرفته شد و تیم‌ها در چهار بخش به بیان مطالب خود پرداختند. 
  
بزاز بنابی  اظهار کرد: هر مسابقه را سه نفر از اساتید دانشگاه‌های استان داوری کردند و جمع امتیازات برنده مسابقه را مشخص کرد . 
  
وی یادآور شد: مرحله فینال و رده بندی مسابقات روز چهارشنبه برگزار شد و  تیم های اول تا سوم مشخص شده و تیم های برتر به مرحله منطقه ای مسابقات که در مهر ماه برگزار خواهد شد راه یافتند . 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: