• پنجشنبه ۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 983-1288-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز:

توجه به ورزش محلات، از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است


سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: توجه به ورزش محلات یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است که در دوره جدید پی گرفته می‌شود.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام‌ حسین قدوسی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان، ضمن قدردانی از نگاه مثبت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نسبت به حمایت از ورزشکاران بومی خاطرنشان کرد: برنامه‌ها و اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز هم در راستای دستیابی به همین موضوع است و بی‌شک با توجه به این پتانسیل‌ها می‌توان به نتایجی روشن امیدوار بود.
 
وی همچنین با اشاره به جایگاه ورزش محلات در کشف و تربیت این نیروها، افزود: توجه به ورزش محلات یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است که در دوره جدید پی گرفته خواهد شد.
 
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پایان گفت:: این دو مجموعه در آینده همکاری‌ها و تعامل‌های بسیاری خواند داشت و می‌توان از رهگذر این همکاری به نیروهایی جوان، متعهد، سالم و با نشاط پرورش داد.
 
ایوب بهتاج، مدیر کل ورزش و جوانان نیز در این دیدار، ضمن اشاره به پتانسیل‌های ورزشی تبریز اظهار کرد: با توجه به این سرمایه‌های ماندگار می‌توان آینده‌ای نیک برای ورزش این شهر رقم زد.
 
وی افزود: امیدوارم در دوره جدید، شاهد پویایی در حوزه ورزش و توجه به این بخش بوده و با پرورش نیروهای جدید، گامی در راستای ارتقای ورزش شهر تبریز با حضور ورزشکاران بومی برداشته باشیم.
 
بهتاج با بیان اینکه استخدام ورزشکاران غیربومی، ثمرات خوبی نداشته است، افزود: با توجه به پتانسیل‌های ورزشکاران بومی، می‌توان نسبت به بلندآوازه‌تر کردن نام تبریز در عرصه‌های قهرمانی نیز امید بست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: