• چهارشنبه ۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-286-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

رادیولوژیست تبریزی، مرد طلائی کنگره رادیولوژی ایران شد

رادیولوژیست مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز و استاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مرد طلائی کنگره رادیولوژی ایران شد. 
  
به گزار ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، دکتر محمد کاظم طرزمنی در این خصوص گفت: کنگره رادیولوژی ایران همه ساله با شرکت نماینده‌های تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در تهران برگزار می‌شود که در این دوره رتبه برتر از آن دانشگاه علوم پزشکی تبریز و بنده شد. 
  
وی اضافه کرد: در تمام ادواری که این کنگره برگزار شده است، تنها در یک دوره، دکتر راد در شمالغرب کشور گلد مدالیست (رادیولوژیست برتر) شد و بعد او، من افتخار نفر برتر را  از منطقه  شمالغرب کشور  کسب کردم. 
  
وی افزود: آیتم‌های در نظر گرفته شده در این دوره، بسیار متنوع و سخت بود، اما به لحاظ اینکه بنده با برگزاری  بیش از 19 کلاس ورک شاپ آموزشی در بیش از 12 استان که اغلب دو الی سه روزه بودند، توانستم مجموع امتیازات استان را ارتقاء داده و مقام اول را برای شهر تبریز و دانشگاه علوم پزشکی تبریز کسب کنم. 
  
محمد کاظم طرزمنی متولد 1347 در تبریز بوده و تحصیلات خود را در تا درجه دکترای تخصصی در رشته رایولوژی در تبریز به پایان رسانده است و از سال 1382 با رتبه استادی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز فعالیت دارد، وی با آموزش بالغ بر 200 دانشجوی رشته رادیولوژی، کمک شایانی به این رشته از پزشکی کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: