• یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-2985-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:

مردم، دولت و مجلس ایران هرگز زورگویی‌های ترامپ را نمی‌پذیرند

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت نه مردم، نه دولت و نه مجلس ایران هرگز زیر بار حرف زور نرفته و زورگویی‌ها، دیکتاتوری و حرکات غیرقانونی ترامپ را نمی‎پذیرند.

محمد وحدتی هلان در گفت‎وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به موضع‌گیری ترامپ و آمریکایی‌ها نسبت به ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دفاع می‎کنند و یقین بدانند پاسخ قاطعی به آن‌ها داده خواهد شد. 
  
وی در واکنش به مستقر شدن ناوهای آمریکایی در خاورمیانه اظهار کرد: ترامپ به جای تلاش برای ایجاد آشوب در منطقه خاورمیانه برای حل مشکلات مردم آمریکا تلاش کند، امنیت منطقه خاورمیانه بر عهده مردم خاورمیانه است. 
  
وی با تاکید بر اینکه ترامپ، شخصیتی غیرقابل پیشبینی است، تصریح کرد: امیدواریم ترامپ سر عقل بیاید و از کارهایش پشیمان شود و نیروهای نظامی و تسلیحاتش را که امروز در خاورمیانه مستقر کرده است به آمریکا بازگرداند. 
  
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: انتظار می‎رود ترامپ برجام را بپذیرد و تحریم‌هایی را که علیه ایران و سایر کشورها وضع کرده است، لغو کند تا دنیا در راحتی و آزادی به سر ببرد. 

وی متذکر شد: اگر آمریکا اقدامی انجام دهد که تمامیت ارضی و امنیت ایران به خطر بیفتد و یا به ملت ایران بی‌حرمتی شود، با مشت محکمی به این اقدامشان پاسخ خواهیم داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: