• سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-2185-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:

وحدت و همدلی، رمز پیروزی در جنگ اقتصادی با آمریکاست

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با کشور آمریکا قرار داریم، گفت: وحدت و همدلی، اصلی‌ترین رمز پیروزی کشور در جنگ اقتصادی با آمریکاست. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علیار راستگو در دیدار با اعضای انجمن اسلامی معلمان استان و شهرستان تبریز، با تبریک هفته معلم به تمامی معلمان دلسوز ایران اسلامی، اظهار کرد: معلمان، نقش بسیار مهمی در توسعه همه جانبه دارند و باید همواره قدردان زحمات این عزیزان بود.

وی ادامه داد: تمامی انسان‌های موفق، پرورش یافته دامان پاک معلمان دلسوز و مهربان هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از اقدامات و مشارکت انجمن اسلامی معلمان در موضوعات مختلف استان، بیان کرد: فعالیت آزادانه تشکل‌های مختلف سیاسی و صنفی مصداق بارز وجود دموکراسی در کشور است و باید اقدامات لازم برای افزایش مشارکت این قشر در موضوعات مختلف را انجام داد.

وی همچنین با اشاره به بدعهدی آمریکا در قضیه برجام و خروج از این پیمان بین المللی، تصریح کرد: وضعیت کنونی کشور به شکلی است که در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با کشور آمریکا قرار داریم و باید با همدلی و وحدت، این برهه حساس را نیز سپری کنیم.

گفتنی است؛ اعضای انجمن اسلامی معلمان استان و شهرستان تبریز به ارائه دیدگاه‌های خود در خصوص شرایط حاکم بر سیستم آموزشی کشور پرداخته و ضمن بیان مطالبات صنفی معلمان امادگی خود را در حمایت از دولت و برنامه های آن اعلام کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: