• دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-4786-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی:

دانشجویان باید به خودباوری برسند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: دانشجویان باید به خودباوری برسند و با روحیه، منشا ایجاد تحولات علمی واقع شوند.
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، عزیز جوانپور در استارت آپ کارآفرینی و موفقیت های شغلی، اظهار کرد: رویداد‌های استارتاپی و کارآفرینی با هدف ترویج و فرهنگ‌سازی آموزش و ایجاد بستر لازم برای شکوفایی استعدادهای دانشجویان برگزار می‌شود . 
  
وی اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان را الگویی برای سایر دانشجویان معرفی کرد و افزود: این فعالیت‌ها در عرصه علم و پژوهش راهگشا بوده و دشمن را مأیوس می‌کند، دشمنی که همواره در حال تضعیف روحیه‌ها و انگیزه‌هاست. 
  
وی ضمن قدردانی از برنامه‌های باشگاه پژوهشگران در راستای تقویت بنیه علمی و مهارتی دانشجویان گفت: قدر این دوره‌های آموزشی را بدانید و بطور فعال در آن شرکت کنید که چه بسا این دوره ها منشا تحول در شما باشند. 
  
گفتنی است، استارت آپ کارآفرینی و موفقیت های شغلی به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و انجمن علمی ایده‌های نوین واحد تبریز برگزار شده و دکتر سیده فاطمه مقیمی کارآفرین برتر ملی و بین المللی به عنوان مهمان ویژه تجربیات علمی و عملی خود را در این نشست با پژوهشگران درمیان گذاشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: