• دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-4386-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

دانشگاه تبریز، در جمع برترین دانشگاه‌های ایران در حوزه مدیریت سبز قرار گرفت

دانشگاه سبز در دومین همایش بین‌المللی فضای سبز به میزبانی دانشگاه اصفهان جزو۱۰ دانشگاه برتر در حوزه مدیریت سبز قرار گرفت. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری در این باره با اهدای لوح تقدیر خطاب به رئیس دانشگاه تبریز، از تلاش‌های این مجموعه به عنوان دانشگاهی فعال در حوزه مدیریت سبز تقدیر کرده است. 
  
در این لوح سپاس آمده است: با سپاس از اقدامات ارزنده جنابعالی و سایر مدیران و همکاران خدوم آن دانشگاه در پیشبرد اهداف و سیاست‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حوزه مدیریت سبز، و اجرا و پیگیری دستورالعمل مدیریت سبز برای تحقق دانشگاه سبز از درگاه خداوند متعال برای آن مدیر فرهیخته موفقیت و سربلندی مسئلت مینمایم. 
  
همین گزارش حاکی است، در کنار این همایش همچنین دانشگاه های شرکت کننده از جمله دانشگاه تبریز، اقدامات صورت گرفته در حوزه مدیریت سبز را در قالب غرفه برای بازدید علاقه مندان دایر کرده بودند که در این زمینه نیز عرفه دانشگاه تبریز که از سوی مدیریت امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی و با همکاری و مشارکت پژوهشکده محیط زیست این دانشگاه برپا شده بود، مورد توجه و بازید مقامات شرکت کننده قرار گرفت. 
  
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: