• شنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 981-18188-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز:

می‌توانیم سهمیه لیگ دسته یک را حفظ کنیم


شهردار کلانشهر تبریز گفت: شرایط تیم و جدول مسابقات به گونه‌ای است که اگر بازیکنان بخواهند و همت کنند، می‌توانند سهمیه تیم را در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور حفظ کنند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر با اشاره به اینکه تیم فوتبال شهرداری تبریز محلی برای امید بیشتر فوتبالیست‌های جوان تبریزی است، اظهار کرد: ما اعتقاد داریم شهرداری تبریز با تیمی که صد در صد بومی و بدون قراردادهای آنچنانی از بچه‌های همین شهر تشکیل شده است، در واقع در بخش قهرمانی فعالیت نمی‌کند بلکه عملاً در بخش پایه فعال است.
 
وی ادامه داد: تیم فوتبال شهرداری تبریز محل امیدی برای فوتبالیست‌های جوان و بومی است. بر این اساس ما تلاش می‌کنیم که اگر شرایط فراهم باشد، به اعضای محترم شورا این پیشنهاد را بدهیم که تیم فوتبال با همین شرایط بومی‌گرایی، جوان‌گرایی و با کمترین هزینه‌ها، برای فصل بعد نیز حفظ شود.
 
شهردار کلانشهر تبریز در ادامه خاطرنشان کرد: چنانچه اعضای شورای اسلامی شهر تبریز موافقت کنند، سعی می‌کنیم تیم فوتبال شهرداری تبریز را به عنوان تیم پایه و تیمی که فقط متشکل از بازیکنان بومی باشد، حفظ کنیم.
 
وی در خصوص وضعیت فعلی تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته‌های پایانی مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور، گفت: دو بازی تا پایان فصل باقی‌مانده و ما تلاش داریم به بازیکنان روحیه بدهیم تا امتیازات لازم برای بقای تیم در لیگ یک را جمع‌آوری کنند. بر این اساس من قبل از بازی خانگی قبلی، هم به تمرین تیم رفتم و هم در مسابقه با شهرداری ماهشهر حاضر شدم.
 
شهین باهر افزود: شرایط تیم و جدول مسابقات به گونه‌ای است که اگر بازیکنان بخواهند و همت کنند، می‌توانند سهمیه تیم را در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور حفظ کنند. این تیم متعلق به جوانان تبریز و بازیکنان حاضر در این تیم است و آنها نباید اجازه دهند تیم خودشان به لیگ دو سقوط کند. من اعتقاد دارم که آنها با تلاش بیشتر، می‌توانند تیم را در لیگ یک حفظ کنند.
 
گفتنی است، تیم فوتبال شهرداری تبریز در فاصله دو هفته تا پایان مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور، با کسب 25 امتیاز در رتبه چهاردهم جدول ایستاده و قرار است، روز سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه اختصاصی خود از تیم مدعی صعود به لیگ برتر گل ریحان البرز پذیرایی کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: